Håndplukkede talenter

Lektiehjæpere hos GoKarakter

Ildsjælene bag vores succes

Alle vores undervisere er udvalgte ud fra deres faglige og pædagogiske egenskaber. Vi har håndplukket de mest talentfulde universitetsstuderende, som alle også har gennemført vores interne uddannelse. Du kan derfor være sikker på, at du bliver tilknyttet en af landets dygtigste lektiehjælpere. Vi ved, hvor vigtigt venskabet og kemien mellem elev og underviser ligeledes er for et effektivt mentorforløb.


Video placeholder for youtube
Alexander H.
Alexander H. Copenhagen Business School - CBS HA Almen
Helene V.
Helene V. - Student fra HTX Helsingør.
Amanda B.
Amanda B. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Malte A.
Malte A. Aarhus Universitet - AU Bygningsdesigningeniør
Cecilie C.
Cecilie C. - Student fra Nørre Gymnasium
Mathilde K.
Mathilde K. Københavns Universitet - KU Veterinærmedicin
Sofie A.
Sofie A. - Masterdegree in Business Administration and Philosophy
Hanne S.
Hanne S. Aalborg Universitet - AAU Economics and Business Administration
Lene W.
Lene W. Copenhagen Business School - CBS HA. Psyk
Ann-Kathrine H.
Ann-Kathrine H. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Mette S.
Mette S. - Miljøingeniør
Emilie L.
Emilie L. Københavns Universitet - KU Folkesundhedsvidenskab
Jonathan K.
Jonathan K. - Student fra Skive College
Mia B.
Mia B. Københavns Universitet - KU Teater- og Performancestudier
Mette B.
Mette B. Danmarks Medie- og journalisthøjskole - DMJX Journalist
Stine G.
Stine G. Roskilde Universitet - RUC Humanistisk bachelor
Alexia R.
Alexia R. - Flydende i spansk, engelsk og fransk
Trine W.
Trine W. Copenhagen Business School - CBS Erhvervsøkonomi og psykologi
Maria C.
Maria C. Københavns Professionshøjskole Lærer
Mette S.
Mette S. Copenhagen Business School - CBS Interkulturel Markedskommunikation
Bjørn K.
Bjørn K. - Student fra H. C. Ørsted Gymnasiet
Luna M.
Luna M. Roskilde Universitet - RUC Global Humanities
Sophia B.
Sophia B. Københavns Universitet - KU Jura
Solvei H.
Solvei H. - Student fra Bagsværd Kostskole og Gymnasium
Silke K.
Silke K. - Student fra Øregård Gymnasium
Michelle A.
Michelle A. Københavns Universitet - KU Biokemi
Klara J.
Klara J. Københavns Universitet - KU Pædagogik
Noah J.
Noah J. - Studerende ved Rysensteen Gymnasie
Mekke B.
Mekke B. Københavns Professionshøjskole Pædagogstuderende
Ebba M.
Ebba M. - Skuespilleruddannelse
Esben H.
Esben H. - cand. scient i biologi.
Sandra V.
Sandra V. Københavns Universitet - KU Engelsk
Sara E.
Sara E. Roskilde Universitet - RUC Journalistik og historie
Fama J.
Fama J. Københavns Universitet - KU Engelsk
Rasmus C.
Rasmus C. - Studerende ved Gefion Gymnasium
Villads U.
Villads U. - Student fra Ingrid Jespersen
Simone S.
Simone S. Københavns Universitet - KU Mellemøstens sprog og samfund
Amalie V.
Amalie V. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Kemi- og bioteknik
Amalie C.
Amalie C. Københavns Universitet - KU Italiensk sprog og kultur
Johanne H.
Johanne H. Københavns Universitet - KU Engelsk
Mathilde Z.
Mathilde Z. - Student fra Greve Gymnasium
Liva S.
Liva S. - Studerende ved Roskilde Gymnasium
Tóki T.
Tóki T. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Fysik og nanoteknologi
Charlotte J.
Charlotte J. - Student fra H. C. Ørsteds Gymnasiet
Toke R.
Toke R. Københavns Universitet - KU Mellemøststudier
Selma E.
Selma E. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Ida O.
Ida O. - Studerende ved Nørre Gymnasium
Clara V.
Clara V. - Student fra Tårnby Gymnasium
Sara L.
Sara L. - Student fra Johannesskolen Gymnasium
Thomas R.
Thomas R. Københavns Universitet - KU Engelsk
Christine T.
Christine T. Københavns Universitet - KU Kemi
Cathrine A.
Cathrine A. - Studerende ved Køge Handelsgymnasium
Lukas M.
Lukas M. Københavns Universitet - KU Humanfysiologi
Emma R.
Emma R. - Studerende ved Borupgaard Gymnasium
Usama K.
Usama K. Københavns Universitet - KU Engelsk
Hans C.
Hans C. - Studerende ved Ørestad Gymnasium
Lene V.
Lene V. Aalborg Universitet - AAU Matematik og historie
Anna M.
Anna M. - Student fra Nærum Gymnasium
Simon A.
Simon A. - Elektroingeniør
Sofus K.
Sofus K. Københavns Universitet - KU Fysik
Emma E.
Emma E. - Student fra Birkerød Gymnasium
Patricia C.
Patricia C. Københavns Universitet - KU Engelsk
Trine F.
Trine F. Aalborg Universitet - AAU Engelsk
Amalie V.
Amalie V. Københavns Universitet - KU Farmaci
Jean-Erik R.
Jean-Erik R. Københavns Universitet - KU Spansk sprog og kultur
Ama S.
Ama S. Københavns Universitet - KU Engelsk
Andreas K.
Andreas K. Roskilde Universitet - RUC Politik og administration
Isabella F.
Isabella F. Aarhus Universitet - AU Matematik-Økonomi
Kamilla P.
Kamilla P. Syddansk Universitet - SDU Medicinstuderende
Malene J.
Malene J. Aarhus Universitet - AU Erhvervsøkonomi
Asta S.
Asta S. Syddansk Universitet - SDU Matematik
Louise U.
Louise U. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Nicolaj T.
Nicolaj T. Aalborg Universitet - AAU Sundhedsteknologi
Mathias H.
Mathias H. Aalborg Universitet - AAU Psykologi
Sara K.
Sara K. - Student fra Aarhus Katedralskole
Janne D.
Janne D. Aalborg Universitet - AAU Translationel Medicin
Kathe B.
Kathe B. Aalborg Universitet - AAU HA. Jur.
Agata K.
Agata K. Københavns Universitet - KU Jura
Emilie N.
Emilie N. - Aalborg Katedralskole
Søren R.
Søren R. - Studerende ved Odense Tekniske Gymnasium
Thea Ø.
Thea Ø. Aarhus Universitet - AU Kommunikation
Adam M.
Adam M. - Student fra Nyborg Gymnasium
Emil L.
Emil L. - Student fra Marie Kruses Gymnasium
Line G.
Line G. Københavns Universitet - KU Medicin
Erik R.
Erik R. - Lærer
Anes D.
Anes D. Københavns Universitet - KU Tandlæge
Knut I.
Knut I. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Kemi og teknologi
Theo P.
Theo P. - Fransk studentereksamen
Bilal I.
Bilal I. - Matematik
Victor H.
Victor H. - Passioneret for dansk og matematik
Naomi H.
Naomi H. - Science, Geography og Environmental Science
Stine L.
Stine L. - Student fra Nørre Gymnasium
Elias R.
Elias R. Københavns Universitet - KU Fysik
Tobias V.
Tobias V. University College - København & Hillerød - UCC Læreruddannelsen
Gustav N.
Gustav N. Københavns Professionshøjskole Lærer
Emil J.
Emil J. - Student fra Falkonergårdens Gymnasium
Marie V.
Marie V. - Student fra Gefion Gymnasium
Sophie R.
Sophie R. Københavns Professionshøjskole Ernæring og sundhed
Dennis R.
Dennis R. - Studerende fra Sct. Knuds Gymnasium
Karima B.
Karima B. - Studerende ved KVUC
Rasmus K.
Rasmus K. Aarhus Universitet - AU Jura
Anton L.
Anton L. Aarhus Universitet - AU Teologi
Emma A.
Emma A. Aarhus Universitet - AU Jura
Emma S.
Emma S. Aarhus Universitet - AU Erhvervsøkonomi og tysk
Maya H.
Maya H. Aalborg Universitet - AAU Arkitektur og design
Thor B.
Thor B. Københavns Universitet - KU Matematik
Jonas S.
Jonas S. Aalborg Universitet - AAU Matematik-økonomi
Jennifer K.
Jennifer K. Københavns Universitet - KU Spansk sprog og kultur
Matilde M.
Matilde M. Aarhus Universitet - AU Erhvervsøkonomi
Peter S.
Peter S. Aarhus Universitet - AU Tysk
Lenny I.
Lenny I. Syddansk Universitet - SDU Jura
Emma A.
Emma A. Aalborg Universitet - AAU Politik og Administration
Anne-Mette H.
Anne-Mette H. Københavns Universitet - KU Statskundskab
Karen F.
Karen F. - Student fra Egå Gymnasie
Monica D.
Monica D. - Studerende ved Nærum Gymnasium
Gustav F.
Gustav F. Syddansk Universitet - SDU Civilingeniør
Johannes B.
Johannes B. Aarhus Universitet - AU Økonomi
Camilla M.
Camilla M. University College - Lillebælt - UCL Læreruddannelsen
Anne D.
Anne D. VIA University Collage Lærer
Miguel B.
Miguel B. Københavns Universitet - KU Medicin
Liam K.
Liam K. Syddansk Universitet - SDU Idræt og Sundhed
Sara T.
Sara T. Københavns Universitet - KU Engelsk
Frederik C.
Frederik C. Aarhus Universitet - AU Cand. Merc. Marketing
Celina K.
Celina K. Roskilde Universitet - RUC Humanistisk bachelor
Jakob D.
Jakob D. Aalborg Universitet - AAU Jura
Lucas P.
Lucas P. Aarhus Universitet - AU Samfundsfag og historie
Mads M.
Mads M. Aarhus Universitet - AU Medicin
Karoline J.
Karoline J. Aalborg Universitet - AAU Medicin
Caroline W.
Caroline W. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteratur samt billedkunst
Sascha M.
Sascha M. Syddansk Universitet - SDU Kommunikation og kultur- og sprogmødestudier
Daryoush Y.
Daryoush Y. Københavns Universitet - KU Forsker
Christian D.
Christian D. Copenhagen Business School - CBS HA. Psykologi
Emma H.
Emma H. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, litteratur og kultur
Jacob S.
Jacob S. Københavns Universitet - KU Jura
Oliver C.
Oliver C. Københavns Universitet - KU Nanoscience
Thomas W.
Thomas W. Copenhagen Business School - CBS HA. Psykologi
Clara V.
Clara V. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Line J.
Line J. - EUX kontor
Abdulrahman M.
Abdulrahman M. Syddansk Universitet - SDU HA. Almen
Thomas B.
Thomas B. Københavns Universitet - KU Datalogi
Samantha H.
Samantha H. Københavns Universitet - KU Fransk
Ayub N.
Ayub N. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Elektro-ingeniør
Maria G.
Maria G. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Kemi og bioteknik
Peter T.
Peter T. University College - København & Hillerød - UCC Læreruddannelsen
Daniel T.
Daniel T. Københavns Universitet - KU Engelsk
Oliver D.
Oliver D. Syddansk Universitet - SDU Jura
Nathalie E.
Nathalie E. Københavns Universitet - KU Historie og kunsthistorie
Nikolaj J.
Nikolaj J. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Peter C.
Peter C. - Studerende ved Nørresundby gymnasium
Oskar H.
Oskar H. Københavns Universitet - KU Biologi-Bioteknologi
Oliver M.
Oliver M. Aalborg Universitet - AAU Economics and Business Administration
Jesper J.
Jesper J. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Ingeniør
Amin A.
Amin A. Aarhus Universitet - AU Cand.jur
Jakob T.
Jakob T. - Student fra Aarhus Tech
Frederikke D.
Frederikke D. Aarhus Universitet - AU Uddannelsesvidenskab
Sørine A.
Sørine A. Aalborg Universitet - AAU Dansk
William H.
William H. Aarhus Universitet - AU Politik og Økonomi
Louis L.
Louis L. - Studerende ved Rysensteen Gymnasium
Lasse F.
Lasse F. Aarhus Universitet - AU Matematik
Cecilie P.
Cecilie P. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Christina T.
Christina T. Copenhagen Business School - CBS HA. Almen
Emil B.
Emil B. Aarhus Universitet - AU Biologi
Gustav N.
Gustav N. Københavns Universitet - KU Fysik
Timothy A.
Timothy A. Aarhus Universitet - AU Jura
Johanne K.
Johanne K. Syddansk Universitet - SDU Engelsk
Frederik V.
Frederik V. - Bsc. Oecon
Helene J.
Helene J. - Læreruddannelsen
Josefine A.
Josefine A. - Student fra Gribskov Gymnasium
Jens W.
Jens W. Københavns Universitet - KU Fysiske fag
Anne V.
Anne V. Københavns Universitet - KU Cand.med.vet
Mette H.
Mette H. Aalborg Universitet - AAU Dansk
Malene Q.
Malene Q. Syddansk Universitet - SDU Biomedicin
Camilla L.
Camilla L. Syddansk Universitet - SDU Spansk og Spanskamerikanske studier
Alexander S.
Alexander S. Aalborg Universitet - AAU Idræt og samfundsfag
Viktoria E.
Viktoria E. - Student fra Egaa Gymnasium
Louise H.
Louise H. - Studerende ved Frederiksborg Gymnasium
Josefine M.
Josefine M. Københavns Universitet - KU Dansk
Caroline I.
Caroline I. Aarhus Universitet - AU Molekylær medicin
Rasmus L.
Rasmus L. Aalborg Universitet - AAU Historie og samfundsfag
Anne R.
Anne R. University College - Nordjylland - UCN Lærer
Camilla A.
Camilla A. - Student fra Sct. Knuds Gymnasium
Jonathan G.
Jonathan G. Copenhagen Business School - CBS HA. Almen
Emma R.
Emma R. - Studerende ved Aarhus Statsgymnasium
David H.
David H. Københavns Universitet - KU Nano Science
Alexandra L.
Alexandra L. Københavns Universitet - KU Biologi
Bugra Y.
Bugra Y. Copenhagen Business School - CBS Ha.Almen
Cathrine K.
Cathrine K. Københavns Universitet - KU Jura
Natalie H.
Natalie H. Aarhus Universitet - AU Medicin
Christoffer M.
Christoffer M. Aalborg Universitet - AAU Historie
Frederik C.
Frederik C. - Student fra Rungsted Gymnasium
Sarah K.
Sarah K. Københavns Universitet - KU Datalogi
Cornelius V.
Cornelius V. Roskilde Universitet - RUC Samfundsvidenskab og geografi
Rasmus B.
Rasmus B. Syddansk Universitet - SDU Matematik
Sofia V.
Sofia V. Aarhus Universitet - AU Kemiingeniør
Jacob B.
Jacob B. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Medicin og Teknologi
Marcus H.
Marcus H. - Student fra Nærum Gymnasium
Ahmad W.
Ahmad W. Københavns Universitet - KU Nanoscience
Mads H.
Mads H. Københavns Universitet - KU Humanfysiologi
Mathias U.
Mathias U. - HF-Enkeltfag
Karoline V.
Karoline V. Københavns Universitet - KU Etnologi
Magnus V.
Magnus V. - Student fra Falkonergården
Kojo E.
Kojo E. - Student fra Sukkertoppen Gymnasium
Sheila J.
Sheila J. - Student fra Frederiksberg Gymnasium
Caroline H.
Caroline H. - Student fra Rungsted Gymnasium
Victoria M.
Victoria M. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Smilla E.
Smilla E. Københavns Universitet - KU Musikvidenskab og engelsk
Lars E.
Lars E. Københavns Universitet - KU Nanoscience
Nora N.
Nora N. Københavns Universitet - KU Fransk
Younes D.
Younes D. Københavns Universitet - KU Tandlæge
Birgitte R.
Birgitte R. - Korrespondent i engelsk og fransk
Line T.
Line T. Københavns Universitet - KU Dansk og Psykologi
Andreas K.
Andreas K. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Pauline L.
Pauline L. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Mia L.
Mia L. - Handelsgymnasium 3.g
Jonas K.
Jonas K. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Sofie L.
Sofie L. - Studerende ved Falkonergårdens Gymnasium
Søren H.
Søren H. - Student fra Aarhus Katedralskole
Frederik H.
Frederik H. Aarhus Universitet - AU Offentlig Politik og Økonomi
Kirsten B.
Kirsten B. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie, AU
Maiken H.
Maiken H. Aarhus Universitet - AU Offentlig Politik og Økonomi
Claus N.
Claus N. Aarhus Universitet - AU Fysik
Eriona L.
Eriona L. Syddansk Universitet - SDU Farmaci
Anna V.
Anna V. Københavns Universitet - KU Tandpleje
Benjamin A.
Benjamin A. Aarhus Universitet - AU Psykologi
Fabian V.
Fabian V. - MGK
Emilie T.
Emilie T. Aarhus Universitet - AU Jura
Kathrine T.
Kathrine T. Syddansk Universitet - SDU Religionsstudier og Engelsk
Thien-An M.
Thien-An M. - Student fra Aarhus Gymnasium
David M.
David M. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Ida S.
Ida S. - Studerende ved Aarhus Katedralskole
Marie M.
Marie M. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Philip H.
Philip H. Københavns Universitet - KU Matematik
Mikkel A.
Mikkel A. Københavns Universitet - KU Matematik
Ditte H.
Ditte H. Københavns Universitet - KU Psykologi
Jonas G.
Jonas G. Københavns Universitet - KU Engelsk og tysk
Asmus M.
Asmus M. Københavns Universitet - KU Musikvidenskab
Sofie B.
Sofie B. Københavns Universitet - KU Lingvistik
Sascha G.
Sascha G. - Student fra Nørregymnasium
Thomas J.
Thomas J. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Helena K.
Helena K. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, litteratur og kultur
Nanett J.
Nanett J. Aarhus Universitet - AU Engelsk
Ida A.
Ida A. - Student fra Odense Katedralskole
Morten R.
Morten R. Københavns Universitet - KU Engelsk
Freja S.
Freja S. - Student fra Egaa Gymnasium
Christoffer A.
Christoffer A. Københavns Universitet - KU Engelsk og historie
Mads S.
Mads S. Aarhus Universitet - AU HA Almen
Marie L.
Marie L. - STX
Sigurd M.
Sigurd M. Aarhus Universitet - AU Tysk litteratur og kultur
Sara G.
Sara G. Syddansk Universitet - SDU Velfærdsteknologi
Johannes T.
Johannes T. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, litteratur og kultur
Caroline D.
Caroline D. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, kultur og litteratur
Sarah I.
Sarah I. - Sabbatår
Rasmus F.
Rasmus F. Aalborg Universitet - AAU Geografi og historie
Lærke K.
Lærke K. - Sabbatår
Emma L.
Emma L. - Student fra Aarhus Katedralskole
Nicolaj L.
Nicolaj L. Aarhus Universitet - AU Kinesiske studier
Torbjørn R.
Torbjørn R. Københavns Universitet - KU Fysiske fag
Sena Z.
Sena Z. Syddansk Universitet - SDU Jura
Maida S.
Maida S. - Studerende ved Sydkysten Gymnasium
Emil B.
Emil B. Syddansk Universitet - SDU Biomedicin
Signe J.
Signe J. Københavns Universitet - KU Medicin
Abdiasiis A.
Abdiasiis A. Copenhagen Business School - CBS HA. Almen erhvervsøkonomi
Helene G.
Helene G. - Student fra Birkerød Gymnasium
Jeppe T.
Jeppe T. - Student fra Aalborghus Gymnasium
Cathrine N.
Cathrine N. Københavns Universitet - KU Engelsk
Simon M.
Simon M. Copenhagen Business School - CBS HA Almen
Kirstine L.
Kirstine L. Aarhus Universitet - AU Medievidenskab
Ole K.
Ole K. Copenhagen Business School - CBS Ha. Kommunikation
Mario M.
Mario M. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Byggeri og Infrastruktur
Xenia G.
Xenia G. - Student fra Nørre Gymnasium
Lærke K.
Lærke K. Aarhus Universitet - AU Arkæologi
Line M.
Line M. Aarhus Universitet - AU Medicin
Pernille H.
Pernille H. Aarhus Universitet - AU Engelsk og psykologi
Joachim K.
Joachim K. Aarhus Universitet - AU Historie
Ane S.
Ane S. Syddansk Universitet - SDU Tysk
Kerstin S.
Kerstin S. Syddansk Universitet - SDU Market and Management Anthropology
Natalie M.
Natalie M. Aalborg Universitet - AAU Software Ingeniør
Kristina G.
Kristina G. Københavns Universitet - KU Økonomi
Lærke C.
Lærke C. Aarhus Universitet - AU Musikvidenskab
Simon J.
Simon J. Aarhus Universitet - AU Matematik-Økonomi
Martin K.
Martin K. Aalborg Universitet - AAU Engelsk
Ronnie A.
Ronnie A. Copenhagen Business School - CBS HA Almen Erhvervsøkonomi
Christina M.
Christina M. Aarhus Universitet - AU Offentlig politik og økonomi
Helle A.
Helle A. Aalborg Universitet - AAU Dansk
Lazar L.
Lazar L. Københavns Universitet - KU Fysik
Gianna C.
Gianna C. Aarhus Universitet - AU Uddannelsesvidenskab
Frederik V.
Frederik V. Københavns Universitet - KU Biologi
Zakaria A.
Zakaria A. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Fysik og nanoteknologi
Magnus H.
Magnus H. Aalborg Universitet - AAU Arkitektur og Design
Mads M.
Mads M. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Civilingeniør
Nicholas S.
Nicholas S. Københavns Universitet - KU Dansk
Tracy O.
Tracy O. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteratur
Troels H.
Troels H. Aalborg Universitet - AAU IT, læring og organisatorisk omstilling
Anders E.
Anders E. - Student fra Rungsted Gymnasium
Mathies D.
Mathies D. Københavns Universitet - KU Statskundskab
Camilla W.
Camilla W. Aarhus Universitet - AU Medicin
Willads S.
Willads S. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Design og Innovation
Maya F.
Maya F. - Studerende ved Esbjerg Gymnasium
Peter K.
Peter K. Syddansk Universitet - SDU Matematik
Rikke F.
Rikke F. Aalborg Universitet - AAU HA.Almen
Mathias J.
Mathias J. Aalborg Universitet - AAU Samfundsfag
Nicholas D.
Nicholas D. Syddansk Universitet - SDU Erhvervsøkonomi
Andreas V.
Andreas V. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Elektroingeniør
Kris A.
Kris A. Københavns Universitet - KU Matematik-økonomi
Alexander S.
Alexander S. - Student fra Århus Statsgymnasium
Christian C.
Christian C. - Diplominginør maskinteknik
Maja H.
Maja H. Syddansk Universitet - SDU Bachelor of Arts med gymnasierettet tilvalg i dansk
Søren T.
Søren T. - Student fra Aalborg Katedralskole
Oliver S.
Oliver S. - Student fra Allerød Gymnasium
Malene H.
Malene H. - Student fra HTX Skive
Boris W.
Boris W. - Student fra VUC Århus
Lasse K.
Lasse K. - Student fra Hasseris Gymnasium
Mikkel V.
Mikkel V. Aarhus Universitet - AU Matematik Økonomi
Thomas J.
Thomas J. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Civilingeniør - Byggeteknologi
Jacob H.
Jacob H. University College - København & Hillerød - UCC Lærerseminaret
Maja M.
Maja M. Aarhus Universitet - AU Medicin
Tobias O.
Tobias O. Aarhus Universitet - AU Engelsk
Daniel S.
Daniel S. Aalborg Universitet - AAU Bioteknologi
Christoffer L.
Christoffer L. Aarhus Universitet - AU Økonomi
Saleha H.
Saleha H. Københavns Universitet - KU Tandlæge
Jonathan M.
Jonathan M. Aarhus Universitet - AU Spansk og spanskamerikansk sprog, litteratur og kultur
Anna L.
Anna L. Syddansk Universitet - SDU Jurastuderende
Ahmed M.
Ahmed M. Aarhus Universitet - AU Medicin
Jacob P.
Jacob P. Syddansk Universitet - SDU Market and management anthropology
Jeppe H.
Jeppe H. Aarhus Universitet - AU Molekylærbiologi
Casper S.
Casper S. Aalborg Universitet - AAU Software
Tue J.
Tue J. Aarhus Universitet - AU It- og Kommunikations ingeniør.
Rikke H.
Rikke H. Aalborg Universitet - AAU Jura
Michael S.
Michael S. Aarhus Universitet - AU Jura
Mikkel K.
Mikkel K. Aarhus Universitet - AU Fysik
Anne S.
Anne S. Københavns Universitet - KU Russisk sprog og litteratur
Lars M.
Lars M. Læreseminariet Lærer
Alexander W.
Alexander W. Aarhus Universitet - AU Matematik-Økonomi
Lorene N.
Lorene N. Aalborg Universitet - AAU Matematik
Maren C.
Maren C. Aarhus Universitet - AU Medicin studerende
Martin M.
Martin M. Københavns Universitet - KU Matematik
Jóna Á.
Jóna Á. Københavns Erhvervsakademi - KEA Multiemediedesign
Pauli H.
Pauli H. University College - København & Hillerød - UCC Læreruddannelsen
Nanna R.
Nanna R. Københavns Universitet - KU Biotek/Enzymteknologi
Aske O.
Aske O. Aarhus Universitet - AU Samfundsfag
Alexander H.
Alexander H. Syddansk Universitet - SDU HA - International Business
Lars S.
Lars S. Københavns Universitet - KU Bacheloruddannelse i Matematik
Camilla R.
Camilla R. Aarhus Universitet - AU Bachelor i lingvistik
Pernille I.
Pernille I. Københavns Universitet - KU Dansk og psykologi
Alexander W.
Alexander W. Aarhus Universitet - AU Matematik
Thomas M.
Thomas M. Syddansk Universitet - SDU Psykologi, kandidat
Nita S.
Nita S. Aalborg Universitet - AAU Msc Development and International Relations
Marie B.
Marie B. VIA University Collage Socialrådgiver
Tenna T.
Tenna T. Læreseminariet Læreruddannelsen
Sofie F.
Sofie F. Læreseminariet Læreruddannelsen
Ditte I.
Ditte I. Syddansk Universitet - SDU Medievidenskab
Patrick J.
Patrick J. Syddansk Universitet - SDU Kemiingeniør
Michael P.
Michael P. Københavns Universitet - KU Forsikringsmatematik
Alfred R.
Alfred R. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Maskinteknik
Darko N.
Darko N. Københavns Universitet - KU Cand.mag.hist.
Elena T.
Elena T. Læreseminariet Lærer
Sigurd S.
Sigurd S. Københavns Universitet - KU Fysik
Símun P.
Símun P. Københavns Universitet - KU Matematik-Økonomi
Mathias L.
Mathias L. University College - København & Hillerød - UCC Lærerseminaret
Liva B.
Liva B. Københavns Universitet - KU Engelsk
Cecilie R.
Cecilie R. Læreseminariet Lærer
Janni F.
Janni F. Aarhus Universitet - AU Musikvidenskab
Andreas B.
Andreas B. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteratur
Tobias B.
Tobias B. Aalborg Universitet - AAU Politik og administration
Kristian M.
Kristian M. Aarhus Universitet - AU Idræt
Natascha D.
Natascha D. Syddansk Universitet - SDU Jura
Caroline B.
Caroline B. Aarhus Universitet - AU Jura
Kasper L.
Kasper L. Aarhus Universitet - AU Erhvervsøkonomi HA
Ida A.
Ida A. Aalborg Universitet - AAU Psykologi
Søren M.
Søren M. Aarhus Universitet - AU Statskundskab
Akila K.
Akila K. Syddansk Universitet - SDU Dansk og psykologi
Helena E.
Helena E. Aarhus Universitet - AU Statskundskab
Gitte C.
Gitte C. Syddansk Universitet - SDU Farmaci
Frederikke L.
Frederikke L. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Henriette B.
Henriette B. Syddansk Universitet - SDU Matematik
Malene N.
Malene N. Syddansk Universitet - SDU Medicin
Dzenana V.
Dzenana V. Københavns Universitet - KU Engelsk
Mikela R.
Mikela R. Læreseminariet Lærer
Julie C.
Julie C. Syddansk Universitet - SDU Idræt og sundhed
Cæcilie K.
Cæcilie K. Aarhus Universitet - AU Statskundskab
Anne V.
Anne V. Aarhus Universitet - AU Religionsvidenskab
Anna-Christine T.
Anna-Christine T. Aarhus Universitet - AU Japanstudier og Int. Kommunikation
Laura R.
Laura R. Aarhus Universitet - AU Molekylær Medicin
Jeppe G.
Jeppe G. Aarhus Universitet - AU Medicin
Mathilde C.
Mathilde C. Syddansk Universitet - SDU Spanske og spanskamerikanske studier
Amalie H.
Amalie H. Aarhus Universitet - AU International Virksomhedskommunikation
Rebekka L.
Rebekka L. Aalborg Universitet - AAU Psykologi
Lærke J.
Lærke J. Aarhus Universitet - AU Antropologi
Joachim R.
Joachim R. Aalborg Universitet - AAU Matematik
Kasper P.
Kasper P. Syddansk Universitet - SDU Integreret Design
Julie J.
Julie J. Aarhus Universitet - AU Ingeniør og husdyrvidenskab
Alex W.
Alex W. Aalborg Universitet - AAU Energiingeniør
Zahra A.
Zahra A. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Fødevareanalyse
Charlotte H.
Charlotte H. Københavns Universitet - KU Engelsk
Khalil R.
Khalil R. Aarhus Universitet - AU Medicin
Richard J.
Richard J. Aarhus Universitet - AU Matematik og Datalogi
Troels S.
Troels S. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteraturhistorie
Rachel B.
Rachel B. Københavns Universitet - KU Øst- og Sydøsteuropastudier
Ofelia S.
Ofelia S. Aalborg Universitet - AAU Spansk og Int. Studier
Jesper S.
Jesper S. Aarhus Universitet - AU Historie og filosofi
Joan M.
Joan M. Aalborg Universitet - AAU Samfundsfag og geografi
Kim O.
Kim O. Aarhus Universitet - AU Matematik/Statistik
Khalid K.
Khalid K. Syddansk Universitet - SDU Softwareudvikling
Michael N.
Michael N. Roskilde Universitet - RUC Samfundsfagvidenskab
Caroline S.
Caroline S. Læreseminariet Lærer
Fabiola N.
Fabiola N. Københavns Universitet - KU Pyskologi
Ali B.
Ali B. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Fysik og nanoteknologi
Nick G.
Nick G. IT-Universitetet - ITU Digital medier og design
Cecilie J.
Cecilie J. Københavns Universitet - KU Dansk
Anna M.
Anna M. Københavns Universitet - KU Matematik
Tugba C.
Tugba C. Læreseminariet Lærer
Nanna K.
Nanna K. Aarhus Universitet - AU Historie
Nanna V.
Nanna V. Aalborg Universitet - AAU Landinspektørvidenskab
Amarah J.
Amarah J. Læreseminariet Læreruddannelsen
Nikolaj G.
Nikolaj G. Roskilde Universitet - RUC By, Plan, Proces og Geografi
Nadia T.
Nadia T. Aarhus Universitet - AU Religionsvidenskab
Amer M.
Amer M. Københavns Universitet - KU Medicin
Jon M.
Jon M. Roskilde Universitet - RUC Filosofi

Bliv ringet op i dag

Hør, hvad vi kan gøre for dit barn